Salı, 07 May 2013 13:54

Avşar Obası Elektronik Posta Grubu Özel

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Avşarelleri elektronik posta grubumuz GOOGLE sunucuları üzerinde hizmetinizdedir. E-Posta grubumuza katılmak için BURAYA tıklayınız.

Tüm Avşarların elektronik posta yoluyla irtibat kurmaları amacıyla, kurulan elektronik posta grubumuza üye olunuz.

Sevgili Avşarlar
Tüm Avşarların birbirleri ile elektronik posta aracılığı ile irtibat kurmaları amacıyla, yani Türkiye ve Türk Dünyasında yaşayan Avşar Türkmenleri ve Türkmen boyları arasında birlik ve beraberliğe katkı sağlamak için elektronik posta grubumuza üye olunuz. Gruba üye olmak icin lütfen aşağıdaki alana e-posta adresini yazip KAYIT OL a tıklayınız.

Google Grupları
[ a v s a r e l l e r i ] grubuna abone ol
E-posta: 
Bu grubu ziyaret et

 

Elektronik Posta Grubumuzun Adresi şu şekildedir;

Elektronik posta göndermek için: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Üye olmak için: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Üyelikten çıkmak için: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Elektronik posta yönetimine ulaşmak için: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

adreslerine mail atmanız yeterlidir.

Selam ve sevgilerimizle

Avşar Obası Yönetimi

 

Okunma 160761 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Great new costomer Bonus Bet365 read here.
 • Cunkerli

  Beylikli Avşarı obası. Halep bölgesinde 1526'da 20 hane, 1536'da 7 hane idi. 1550 yılında Bayat Türkmenlerine bağlanan Cunkerli obası bu tarihte 5 hane ve 4 mücerret nüfusluydu. Nüfustaki bu azalma...

  (7424)
 • Araşlı

  İran Avşarlarındandır. Araşlu'nun bir yer adıyla ilgili olduğu görülüyor. Nitekim Azerbaycan'da şirvan iline bağlı Araş adlı bir kasaba vardır. Araşlular, Kuh-Giluye'de yaşıyorlardı. Bunlar, Osmanl...

  (8639)
 • Maksut Kethüda

  Beylikli Avşarı obası. Adını obayı yöneten kethüdasından almıştır. Halep yöresinde yaşayan cemaatin, 1550'de 34 hane nüfusu vardı. Sonraki tahrirlerde adına rastlanmaması, başka bölgelere göç ettiğ...

  (9650)
 • Elsüz Oğlanları (Elsüzler)

  Sis Avşarlarındandır. Sis bölgesinde üç ayrı kol halinde idiler. Birincisi 1519'da 16 hane olup İpka-burç mezrasında ziraat yapıyordu. İkincisi 5 hane, 3 mücerret, üçüncüsü 4 hane idi. 1523-4'te bi...

  (8709)

arama
Arabic Armenian Azerbaijani Bulgarian Chinese (Traditional) English French German Persian Russian

View best betting by artbetting.net
Download Full Premium themes